środa, 17 grudnia 2014

Choinkowa Charakteryzacja


Witajcie Kochani! Ostatnio mam spore zaległości, ale musicie mi wybaczyć. Psuje mi się aparat i żebym wstawiła zdjęcia muszę nieźle napracować się przy obróbce. O filmach już nie wspomnę, bo sami zauważyliście, że jakość jest koszmarna. Dlatego zraziłam się do nagrywania i blogowania. Jednak dobra wiadomość jest taka, że po nowym roku zamierzam zakupić nowy, lepszy aparat żeby móc w dobrej jakości pokazywać Wam makijaże i moje opinie o kosmetykach.

Ostatnio na Instagramie udostępniłam zdjęcie, które przygotowałam na wewnętrzny konkurs w mojej pracy. Jego tematem była kartka świąteczna, dlatego postanowiłam wykrzesać jakieś zdjęcia z resztek sił mojego malutkiego kompaktu. Moim pomysłem na kartkę świąteczną była charakteryzacja na choinkę. Nie chciałam jednak pomalować twarzy na zielono, ale zrobić z niej swojego rodzaju wersję beauty. Niestety nie nagrałam, ani też nie sfotografowałam dla Was etapów krok po kroku. Mam nadzieję, że kilka zdjęć Wam wystarczy.






Mam nadzieję, że podoba Wam się taki choinkowy makijaż. Mam nadzieję, że jesteście cierpliwe i doczekacie się mojego nowego aparatu i powrotu do systematycznego blogowania.
Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam wesołych, szczęśliwych i rodzinnych świąt, pełnych ciepła i miłości.

10 komentarzy:

Zostaw komentarz. Każdy bardzo mnie cieszy, bo wtedy mam pewność, że mój blog jest czytany z zainteresowaniem :)