wtorek, 16 czerwca 2015

GoldenBox - Pierwsze Wrażenie i Letni Makijaż

Hej! Jakieś sto lat temu nagrywałam filmik makijażowy. Abo inaczej: nagrywałam wiele razy, ale za każdym razem działo się coś nie tak. Albo nie miałam ostrości, albo ktoś mi przeszkadzał, albo podczas obróbki okazywało się, że nic z tego nie będzie. Podczas nagrywania tego filmu też oczywiście nie obyłoby się bez mojego szczekającego psa w tle. Dobrze też, że nie słyszeliście mnie podczas obróbki filmu. Bo jak już udało mi się zakupić nowy sprzęt aby filmy były lepsze okazało się, że mój komputer jest za wolny do tej jakości.

Ale koniec narzekania! Udało się, więc zapraszam Was na makijaż z użyciem nowych paletek od Golden Rose. Makijaż miał być delikatny, ale wyszło bardzo kolorowo. Mam nadzieję, że coś takiego Wam się przyda. Zapraszam do oglądania:Kosmetyki, które użyłam do makijażu:

TWARZ:
Baza SPF 50, MAC
Podkład Perfect Coverup 71, Inglot
Puder Studio Sculpt Medium, MAC
Pudry do Modelowania Twarzy 503, 502 i 505, Inglot
Róż do policzków 47, Inglot
Rozświetlacz Mineralize Skinfinish Lightscapade, MAC

OCZY:
Baza Eyeshadow Keeper, Inglot
Professional Palette Eyeshadow 106, 107, 110, Golden Rose 
Kredka Dream Eyes 427, Golden Rose
Kredka Feline, MAC
Tusz In Extreme Dimension, MAC

USTA:
Pomadka Velvet Matte 10, Golden Rose
Jestem ciekawa jak podoba się Wam makijaż i co myślicie o paletkach Golden Rose. Za jakiś czas na pewno pojawią się zdjęcia próbek na skórze i recenzja tych cieni. Mam nadzieję, że uporam się w jak najkrótszym czasie.
Pozdrawiam!

7 komentarzy:

Zostaw komentarz. Każdy bardzo mnie cieszy, bo wtedy mam pewność, że mój blog jest czytany z zainteresowaniem :)